- NOWA BANKOWOSC INTERNETOWA - EBANKNET ORAZ ECORPONET!!! - NIE TRAC SWOICH PIENIĘDZY !!! - NIE UFAJ POŚREDNIKOM FINANSOWYM, RACHUNKI OPŁACAJ WYŁĄCZNIE W NASZYM BANKU !!! - -
    
ebanknet
     
 

     
eBankNet

  Jak działa usługa eBankNet ?

Usługa eBankNet pozwala na dokonywanie standardowych operacji bankowych za pośrednictwem Internetu. Masz dostęp do rachunku przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez kolejek i trudności komunikacyjnych. Wystarczy załogować się do systemu.  Jakie warunki należy spełnić ?

Wystarczy być posiadaczem rachunku bankowego w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Radkowie i posiadać dostęp do sieci internetowej z przeglądarką www oraz podpisać niezbędne dokumenty w placówce Banku. Usługa dostępna jest dla osób prywatnych, rolników i przedsiębiorców.

  Jak korzystać z usługi ?

Chcąc zarządzać rachunkiem bankowym za pośrednictwem usługi eBankNet , możesz to robić ze strony internetowej Banku

 www.gbsradkow.pl klikając menu E-BANKNET

 lub bezpośrednio w przeglądarce internetowej wpisz adres:

https://e-gbsradkow.pl

Następnie musisz załogować się do systemu, wpisując nazwę użytkownika i hasło w ten sposób masz pełny wgląd do rachunku. Chcąc dokonać przelewów, należy posługiwać się jednorazowymi hasłami, które zamawia się przez Internet i odbiera się w Banku lub Bank wysyła listownie do klienta na wskazany adres.


 
  Jakie korzyści daje usługa ?

       

      Za pośrednictwem usługi eBankNet masz następujące możliwości :

 • łatwy dostęp do wszystkich wskazanych rachunków niezależnie od miejsca i czasu,
 • dokonywanie dowolnych przelewów, w tym ZUS i Urzędu Skarbowego,
 • Zdefiniowanie przelewu w celu ułatwienia wielokrotnego wykonywania przelewów na ten sam rachunek,
 • uzyskanie informacji o wysokości sald na rachunkach,
 • uzyskanie informacji o operacjach bieżących, historii operacji oraz niewykonanych operacjach na rachunku,
 • zakładanie lokat terminowych,
 • zrywanie/edycja lokat,
 • wykonywanie zleceń stałych,
 • zamawianie list haseł jednorazowych,
 • drukowanie listy operacji,
 • definiowanie różnych poziomów dostępu (uprawnień) do wybranych rachunków.


  Jak bank zapewnia bezpieczeństwo systemu ?


      Przyjęta polityka bezpieczeństwa opiera się na unikalnych hasłach jednorazowych. Hasła generowane są w Banku i drukowane na specjalnym papierze uniemożliwiającym osobom trzecim podejrzenie w trakcie procesu drukowania. Hasła wykorzystywane są do autoryzacji transakcji i definicji przelewów. Listę haseł jednorazowych zamawia się przez Internet i odbiera osobiście w Banku. Transmisja danych odbywa się poprzez bezpieczne połączenie za pomocą protokołu SSL (128-bit) najsilniej szyfrowanego z obecnie dostępnych protokołów na świecie. Ponadto każdy klient posiada unikatowy login i hasło, bez którego nie zaloguje się do systemu. Każde działanie użytkownika jest rejestrowane w systemie. Taka procedura jest wynikiem dbałości o bezpieczeństwo systemu eBankNet .Do pobrania : 

Regulamin

Taryfa


 
     
b r k   n e t w o r k   d e v i c e s   -   c o p y r i g h t  - a l l  r i g h t s  r e s e r v e d  -  w w w . d e v i c e s . p l