- NOWA BANKOWOSC INTERNETOWA - EBANKNET ORAZ ECORPONET!!! - NIE TRAC SWOICH PIENIĘDZY !!! - NIE UFAJ POŚREDNIKOM FINANSOWYM, RACHUNKI OPŁACAJ WYŁĄCZNIE W NASZYM BANKU !!! - -
    
     
 
 
ROZLICZENIA MIĘDZYBANKOWE - ZAGRANICZNEGBS na życzenie klienta realizuje zlecenia płatnicze w następujących walutach wymienialnych: dolar amerykański, dolar australijski, dolar kanadyjski, euro, forint węgierski, frank szwajcarski, funt brytyjski, jen japoński, korona czeska, korona duńska, korona norweska, korona szwedzka. Z usługi mogą korzystać zarówno klienci GBS jak i osoby nie posiadające rachunku bankowego.Transfery walut zagranicznych realizowane są w systemie SWIFT.


SWIFT to skomputeryzowany system telekomunikacyjny, świadczący usługi dla banków i instytucji finansowych, który gwarantuje niezawodny, szybki i bezpieczny transfer środków.

Zapewniamy:

  • niskie koszty wysyłania zleceń na obszar UE;
    np. dla przekazów transgranicznych do Niemiec na kwotę nie przekraczającą
    12.500 EUR koszt banku zagranicznego wynosi tylko 10 EUR, a banku
    krajowego 20 PLN;
  • niskie koszty banków zagranicznych dla przekazów kierowanych do USA.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Rekomendacją Rady Europy począwszy od 1.01.2006 r. zmienia się wysokość kwoty przekazów transgranicznych z EUR 12.500 na EUR 50.000. W związku z powyższym ustalone zostały nowe stawki prowizji od realizacji przekazów transgranicznych.

   Dane niezbędne do realizacji przelewów w walutach obcych:

   BANK POLSKIEJ SPÓŁDZIELCZOŚCI SA
   BIC Banku - SWIFT Code Banku :  "POLUPLPR
"
   PL(numer klienta - bez spacji)

Do pobrania :

   Dyspozycja polecenia wypłaty w obrocie dewizowym dla osób fizycznych
   Dyspozycja polecenia wypłaty w obrocie dewizowym dla podmiotów gospodarczych

 
     
b r k   n e t w o r k   d e v i c e s   -   c o p y r i g h t  - a l l  r i g h t s  r e s e r v e d  -  w w w . d e v i c e s . p l