Tu jesteś: gbsadkow.pl > Aktualnosci >

Kursy walut
Kurs z dnia: 22 maja 2024
USD USD 3.9243 PLN
EUR EUR 4.2575 PLN
CHF CHF 4.2994 PLN
GBP GBP 4.995 PLN
STAWKI REFERENCYJNE
Stawka WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Ratę) określa koszt pozyskania pieniądza przez bank na rynku międzybankowym, wyznaczana jako średnia arytmetyczna na podstawie kwotowań uczestników fixingu stawek referencyjnych; stawka WIBOR jest ustalana zgodnie z Regulaminem Stawek Referencyjnych WIBID i WIBOR, o godzinie 11:00 w dni robocze, przez administratora stawek referencyjnych, którym jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie i publikowana m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl
więcej

Tarcza finansowa PFR

Szanowni Państwo,

informujemy, że Gospodarczy Bank Spółdzielczy Radków z/s w Nowej Rudzie rozpoczął współpracę z Polskim Funduszem Rozwoju (PFR) w celu umożliwienia swoim Klientom składania wniosków o subwencję w ramach rządowego projektu wsparcia finansowego przedsiębiorstw „Tarcza Finansowa PFR dla Małych i Średnich Firm”.

Wnioski o subwencje do Polskiego Funduszu Rozwoju Klienci naszego Banku będą mogli składać za pośrednictwem naszego systemu bankowości elektronicznej. Informacje o rozpoczęciu przyjmowania wniosków zostaną ogłoszone w odrębnym komunikacie.

W poniższym załączniku znajdą Państwo informacje, jak przygotować się do złożenia wniosku w ramach Tarczy Finansowej PFR.

 

Tarcza Finansowa PFR

 

Z poważaniem

Zarząd GBS Radków

Partnerzy