Kursy walut
Kurs z dnia: 22 maja 2024
USD USD 3.9243 PLN
EUR EUR 4.2575 PLN
CHF CHF 4.2994 PLN
GBP GBP 4.995 PLN
STAWKI REFERENCYJNE
Stawka WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Ratę) określa koszt pozyskania pieniądza przez bank na rynku międzybankowym, wyznaczana jako średnia arytmetyczna na podstawie kwotowań uczestników fixingu stawek referencyjnych; stawka WIBOR jest ustalana zgodnie z Regulaminem Stawek Referencyjnych WIBID i WIBOR, o godzinie 11:00 w dni robocze, przez administratora stawek referencyjnych, którym jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie i publikowana m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl
więcej

Szanowni Klienci,

zbliża się czas składania deklaracji podatkowych za rok 2020. Zeznania PIT można składać od 15 lutego 2021 r. do 30 kwietnia 2021 r.

Mamy przyjemność przypomnieć, że dla Klientów Banków, korzystających z portalu podatkowego „Twój e-PIT” https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ udostępniliśmy możliwość opłacenia podatku dochodowego (na podstawie PIT-28, PIT-36, PIT-37, PIT-38) on-line za pomocą systemu płatności internetowych PayByNet.

Dokonywanie ewentualnej dopłaty może być wykonywane bezpośrednio z poziomu portalu „Twój e-PIT” https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ poprzez zlecenie przelewu podatkowego, co jest prostsze i wygodniejsze od zlecenia tradycyjnego przelewu. Formularz przelewu podatkowego wypełniany jest automatycznie i nie wymaga dodatkowych informacji (jak np. typ zobowiązania podatkowego czy właściwy urząd skarbowy), co zapewnia szybkość realizacji. Nie ma też konieczności ręcznego wprowadzania danych transakcji – płatności dokonywane są bezpośrednio z rachunku.
Autoryzacja, odbywająca się w systemach bankowości internetowej eBankNet i eCorpoNet, gwarantuje bezpieczeństwo operacji.

Zlecenie transakcji w serwisie „Twój e-PIT” jest dużo prostsze, bezpieczniejsze i szybsze niż zlecenie tradycyjnego przelewu podatkowego !

Partnerzy