Kursy walut
Kurs z dnia: 1 grudnia 2022
USD USD 4.4911 PLN
EUR EUR 4.6892 PLN
CHF CHF 4.758 PLN
GBP GBP 5.4564 PLN
STAWKI REFERENCYJNE
Stawka WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Ratę) określa koszt pozyskania pieniądza przez bank na rynku międzybankowym, wyznaczana jako średnia arytmetyczna na podstawie kwotowań uczestników fixingu stawek referencyjnych; stawka WIBOR jest ustalana zgodnie z Regulaminem Stawek Referencyjnych WIBID i WIBOR, o godzinie 11:00 w dni robocze, przez administratora stawek referencyjnych, którym jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie i publikowana m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl
więcej

Szanowni Klienci Gospodarczego Banku Spółdzielczego Radków z/s w Nowej Rudzie

W związku z zaplanowaną aktualizacją bankowości internetowej uprzejmie informujemy, że klienci eCorpoNet bedą mogli korzystać z nowej wersji aplikacji. Nowa wersja systemu eCorpoNet pozwala na korzystanie z usługi w przeglądarce internetowej. Planowana aktualizacja jest na dzień 31.10.2022r. (Obecnie trwają prace nad uruchomieniem nowej funkcjonalności)

Nowy eCorpoNet dostępny jest po kliknięciu ikony NOWY ECORPONET na stronie Banku. (Zaloguj się – ecorponet i pod ikona URUCHOM (logowanie do klasycznego ecorponeta) znajdzie się nowa ikona o nazwie NOWY eCorpoNet)

Przed rozpoczęciem korzystania z nowego eCorpoNet-u prosimy o zapoznanie się z dokumentacją dostępną na stronie logowania!

 

Klienci, którzy pragną korzystać z poprzedniej wersji systemu eCorpoNet nadal mają taką możliwość.

Partnerzy