Kursy walut
Kurs z dnia: 25 lipca 2024
USD USD 3.9619 PLN
EUR EUR 4.2971 PLN
CHF CHF 4.4984 PLN
GBP GBP 5.1053 PLN
STAWKI REFERENCYJNE
Stawka WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Ratę) określa koszt pozyskania pieniądza przez bank na rynku międzybankowym, wyznaczana jako średnia arytmetyczna na podstawie kwotowań uczestników fixingu stawek referencyjnych; stawka WIBOR jest ustalana zgodnie z Regulaminem Stawek Referencyjnych WIBID i WIBOR, o godzinie 11:00 w dni robocze, przez administratora stawek referencyjnych, którym jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie i publikowana m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl
więcej

Gospodarczy Bank Spółdzielczym Radków z/s w Nowej Rudzie informuje że od dnia 2 Listopada 2020r uruchomił dla Państwa :

Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko…

 

 

 

 

 

 

EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Bank GBS Radków, dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

W Banku ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyty gotówkowe, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Gospodarczym Banku Spółdzielczym Radków z/s w Nowej Rudzie uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

Podsumujmy:

  • To kredyt, w którym minimum 60% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 40% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele
  • Maksymalna kwota kredytu, to aż 80 tys. zł
  • Oprocentowanie wynosi 3,5%
  • Prowizja 5%

 

A teraz najlepsze!

Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna. To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5 000 zł, dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej. Sprawdź zasady konkursu tutaj.

 

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa (RRSO) wynosi 5,85% i została wyliczona przy założeniach: całkowita kwota kredytu 40.000,00 PLN., okres kredytowania 60 miesięcy, oprocentowanie zmienne w wysokości 3,50% w stosunku rocznym, raty malejące – wysokość pierwszej raty 720,17 PLN, całkowity koszt kredytu wynosi :5.494,74 PLN., na który składają się odsetki w wysokości 3.494,74 PLN, prowizja za przyznanie kredytu w wysokości 5% ,tj.2.000,00 PLN. Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 45.494,74 PLN. Symulacja została wyliczona na dzień 12 października 2020r.na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta , daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego .Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy  i nie uwzględnia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe .

 

 

Partnerzy