Kursy walut
Kurs z dnia: 14 czerwca 2024
USD USD 4.076 PLN
EUR EUR 4.3581 PLN
CHF CHF 4.569 PLN
GBP GBP 5.1857 PLN
STAWKI REFERENCYJNE
Stawka WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Ratę) określa koszt pozyskania pieniądza przez bank na rynku międzybankowym, wyznaczana jako średnia arytmetyczna na podstawie kwotowań uczestników fixingu stawek referencyjnych; stawka WIBOR jest ustalana zgodnie z Regulaminem Stawek Referencyjnych WIBID i WIBOR, o godzinie 11:00 w dni robocze, przez administratora stawek referencyjnych, którym jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie i publikowana m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl
więcej

W ubiegły piątek 2 Kwietnia 2019r. pracownicy Gospodarczego Banku Spółdzielczego Radków z/s w Nowej Rudzie mieli przyjemność wziąć udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Pana Wiesława Klein, menedżera ds. kluczowych klientów w firmie IT Card S.A. Szkolenie dotyczyło zagadnień dotyczących współpracy Banku i IT Card w zakresie rozszerzenia oferty usług i technologii płatniczych, w tym budowy sieci terminali POS i oferowania klientom Banku najwyższej jakości obsługi poprzez aplikację mobilną „Planet Mobile”

Oferujemy naszm Klientom nowoczesną aplikację do bankowości mobilnej, którą będziemy sukcesywnie wyposażać w kolejne moduły.
Bankowość mobilna ze szczególnym akcentem na płatności mobilne, nasi Klienci oczekują nowości a Planet Mobile spełnia te oczekiwania.
Planet Mobile umożliwia płatności zbliżeniowe telefonem w oparciu o tokenizację Google-pay.
Wszystko w jednej aplikacji. Zintegrowane moduły kartosfery, dającej pełne możliwości zarządzania kartą ze zmianą limitów, kodu PIN, włączeniem i wyłączeniem płatności zbliżeniowych, blokadą czasową i zastrzeżeniem karty.
Planet Mobile to również, zintegrowany moduł wyszukiwarki bezpłatnych bankomatów, moduł analizy wydatków z wykresami, historia płatności, aktualne saldo.
Najistotniejszy z punktu widzenia kontaktu z klientem będzie moduł wiadomości, możliwość wysyłania wiadomości push pozwoli nam na utrzymanie dobrego kontaktu z klientami.
Nowe pokolenie coraz rzadziej zagląda do placówek potrzebuje nowoczesnych narzędzi, które staramy się w ten sposób zapewnić.
Więcej o usłudze Planet mobile pod adresem strony banku:
http://gbsradkow.pl/bankowosc-mobilna/

Partnerzy