Kursy walut
Kurs z dnia: 16 października 2019
USD USD 3.8934 PLN
EUR EUR 4.297 PLN
CHF CHF 3.9041 PLN
GBP GBP 4.961 PLN
Stawki referencyjne
WIBID 3M1,51
WIBOR 3M1,71
WIBOR 1M1,63
EURIBOR 3M-0,42
EURIBOR 1M-0,47

Jak doładować telefon poprzez bankowość internetową eBankNet? Nic prostszego!

Wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej eBankNet, wybrać z Menu opcję Przelewy, dalej „Doładuj telefon”, następnie wybrać rachunek z którego chcemy dokonać zapłaty dalej wybrać operatora i wcisnąć przyciskDalej.

Kolejny krok to wybranie numeru telefonu oraz kwoty doładowania.

W zależności od operatora  w formularzu zostanie pokazana lista dostępnych kwot doładowań lub pole na wpisanie własnej kwoty. Po podaniu tych danych należy wcisnąć przycisk Dalej.

W kolejnym kroku doładowania system wyświetla szczegóły transakcji i prosi o hasło. Po podaniu prawidłowego hasła i naciśnięciu przycisku Wykonaj, system wyświetli komunikat informujący o przyjęciu zlecenia doładowania konta.

W ciągu kilkudziesięciu sekund na koncie telefonu pojawi się zasilenie.

Proces doładowania telefonu komórkowego w bankomacie wygląda następująco: po wprowadzeniu do bankomatu karty płatniczej i numeru PIN (identycznie jak w przypadku wypłaty gotówki z bankomatu) na ekranie bankomatu z polecenia wyboru typu operacji należy wybrać „doładowanie telefonu”, na kolejnych ekranach klient wybiera operatora, kwotę doładowania oraz dwukrotnie wprowadza numer telefonu, doładowanie zostaje automatycznie wykonane, a klient otrzymuje wydrukowane potwierdzenie dokonania operacji.

Oferujemy doładowania telefonów na kartę wszystkich najważniejszych operatorów: Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Play, Cyfrowy Polsat, wRodzinie, Virgin Mobile, Lycamobile oraz Nju.

KORZYŚCI dla klienta:

  • możliwość doładowania telefonu bezpośrednio przez bankowość elektroniczną
  • dostępność usługi 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu
  • korzystanie z promocji operatorów za realizację doładowań elektronicznych
  • szybkość przeprowadzenia transakcji zasilenia
  • bezpieczeństwo przeprowadzenia doładowania
  • możliwość otrzymania faktury VAT

FAKTURA – Jak otrzymać fakturę?

W celu otrzymania faktury VAT za zakupione w ramach Usługi Doładowanie konta, należy wypełnić formularz znajdujący się pod adresem https://faktura.pl/zasilenia/

Faktura VAT zostanie przesłana drogą elektroniczną na wskazany w formularzu adres e-mail.

Z pełną treścią regulaminu doładowań on-line spółki Blue Madia można zapoznać się na stronie http://zasilenia.info.blue.pl/media/pdf/regulamin.pdf

Więcej na stronie :

https://bluemedia.pl/oferta/bankowosc/doladowania

Partnerzy