Kursy walut
Kurs z dnia: 16 października 2019
USD USD 3.8934 PLN
EUR EUR 4.297 PLN
CHF CHF 3.9041 PLN
GBP GBP 4.961 PLN
Stawki referencyjne
WIBID 3M1,51
WIBOR 3M1,71
WIBOR 1M1,63
EURIBOR 3M-0,42
EURIBOR 1M-0,47

Łatwo, wygodnie, szybko wykonamy usługę  przeniesienia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego z innego banku do Gospodarczego Banku Spółdzielczego Radków z/s w Nowej Rudzie

Korzystając z wejścia w życie stosownych Rekomendacji  w zakresie przenoszenia rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych, Gospodarczy Bank Spółdzielczy Radków z/s w Nowej Rudzie przygotował dla Państwa rozwiązania, które pozwolą przenieść rachunek, z innego banku do Gospodarczego Banku Spółdzielczego Radków z/s w Nowej Rudzie. W Państwa imieniu dopełnimy wszelakich formalności  związanych z zamknięciem starego rachunku, przelaniem zgromadzonych środków na nowy rachunek.

Po przeniesieniu rachunku,  wskazane przez Państwa podmioty, np. zakład pracy pracodawców czy ZUS zostaną powiadomieni automatycznie  o nowym numerze rachunku.

 Przeniesienie rachunku oznacza:

  • podpisanie z Gospodarczym Bankiem Spółdzielczym Radków z/s w Nowej Rudzie umowy rachunku i otwarciem  rachunku (o ile dotychczas Klient takiego nie prowadził),
  • zwrócenie się osobiście lub za pośrednictwem  naszego Banku do dotychczasowego banku o przeniesienie rachunku wraz ze wskazanymi usługami płatniczymi oraz opcjonalnie przeniesienie salda na rachunek w nowym banku i wypowiedzenie w dotychczasowym banku umowy rachunku, skutkujące zamknięciem tego rachunku.

Do pobrania:


Partnerzy