Kursy walut
Kurs z dnia: 22 maja 2024
USD USD 3.9243 PLN
EUR EUR 4.2575 PLN
CHF CHF 4.2994 PLN
GBP GBP 4.995 PLN
STAWKI REFERENCYJNE
Stawka WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Ratę) określa koszt pozyskania pieniądza przez bank na rynku międzybankowym, wyznaczana jako średnia arytmetyczna na podstawie kwotowań uczestników fixingu stawek referencyjnych; stawka WIBOR jest ustalana zgodnie z Regulaminem Stawek Referencyjnych WIBID i WIBOR, o godzinie 11:00 w dni robocze, przez administratora stawek referencyjnych, którym jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie i publikowana m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl
więcej

Bezpłatne szkolenia dot. procesu rozliczenia i umorzenia subwencji dla mikrofirm i MŚP w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0

Szanowni Klienci!

Przypominamy, że proces rozliczenia i zwolnienia z obowiązku zwrotu subwencji dla małych i średnich firm (MŚP) w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0, rozpocznie się 18 listopada 2021 r. i potrwa do 15 stycznia 2022 r.

W związku z tym zapraszamy przedsiębiorców, którzy otrzymali subwencję jak MŚP, na bezpłatne szkolenia online dotyczące zasad ich rozliczania.

Na szkoleniach dowiesz się:

  • jak rozliczyć subwencję finansową,
  • kiedy i gdzie złożyć oświadczenie o rozliczeniu subwencji,
  • na co zwrócić szczególną uwagę,
  • jakie mogą być konsekwencje niezłożenia oświadczenia o rozliczeniu subwencji w terminie?

Szkolenia będą prowadzone od poniedziałku do piątku od 8 listopada 2021 r.

Zapisz się na szkolenie dla MŚP.

UWAGA! Mikrofirmy które skorzystały z Tarczy Finansowej PFR 2.0, będą składały oświadczenia o rozliczeniu subwencji finansowej od 19 stycznia do 28 lutego 2022 r. Szkolenia dla Mikrofirm planowane są od stycznia 2022 r.

Poniże załączamy również prezentację dot. sposobu rozliczenia subwencji.

tarcza-finansowa-pfr_2_0_rozliczenie-0511-bez-linkow

Partnerzy