Kursy walut
Kurs z dnia: 22 maja 2024
USD USD 3.9243 PLN
EUR EUR 4.2575 PLN
CHF CHF 4.2994 PLN
GBP GBP 4.995 PLN
STAWKI REFERENCYJNE
Stawka WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Ratę) określa koszt pozyskania pieniądza przez bank na rynku międzybankowym, wyznaczana jako średnia arytmetyczna na podstawie kwotowań uczestników fixingu stawek referencyjnych; stawka WIBOR jest ustalana zgodnie z Regulaminem Stawek Referencyjnych WIBID i WIBOR, o godzinie 11:00 w dni robocze, przez administratora stawek referencyjnych, którym jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie i publikowana m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl
więcej

Szanowni Klienci!

W związku z zaistniałym zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronowirusa informujemy, że Gospodarczy Bank Spółdzielczy Radków z/s w Nowej Rudzie będzie obsługiwał swoich Klientów zgodnie z godzinami urzędowania, a o ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zachęcamy Państwa do korzystania z bankowości internetowej, bankomatów i kart płatniczych jako bezpiecznego sposobu zarządzania swymi finansami. Wszystkim Klientom, którzy odwiedzają nasze placówki, radzimy, by w kolejce do stanowisk zachowali zalecany przez Ministerstwo Zdrowia odstęp ok. 1 metra, stosowali zasady higieny i ograniczyli wizyty w naszych placówkach do uzasadnionych przypadków. Informujemy że do dyspozycji posiadamy 6 bankomatów, które są do Państwa dyspozycji na terenie miasta i gminy Nowa Ruda oraz Radków.

Przestrzegamy również przed uleganiem panice i podejmowaniem większych sum gotówki, by trzymać ją w domu „na czarną godzinę” – pamiętajmy, że tego typu sytuacje mogą wykorzystać złodzieje, a konto w banku z kartą płatniczą i dostępem do bankowości elektronicznej jest najlepszą formą zabezpieczenia swoich środków finansowych.

Zapewniamy Państwa, że robimy i będziemy robić wszystko w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Państwa finansów.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego :

https://gbsradkow.pl/kontakt/

Zarząd GBS Radków z/s w Nowej Rudzie

KORONAWIRUS_NFZ_ULOTKA

Partnerzy