Kursy walut
Kurs z dnia: 25 lipca 2024
USD USD 3.9619 PLN
EUR EUR 4.2971 PLN
CHF CHF 4.4984 PLN
GBP GBP 5.1053 PLN
STAWKI REFERENCYJNE
Stawka WIBOR (ang. Warsaw Interbank Offered Ratę) określa koszt pozyskania pieniądza przez bank na rynku międzybankowym, wyznaczana jako średnia arytmetyczna na podstawie kwotowań uczestników fixingu stawek referencyjnych; stawka WIBOR jest ustalana zgodnie z Regulaminem Stawek Referencyjnych WIBID i WIBOR, o godzinie 11:00 w dni robocze, przez administratora stawek referencyjnych, którym jest GPW Benchmark S.A. z siedzibą w Warszawie i publikowana m.in. na stronie https://gpwbenchmark.pl
więcej

Loteria dla Klientów pn. „Logiczne, że się opłaca”

Od 2 sierpnia br. dla Klientów indywidualnych banków z Grupy BPS, w tym naszego Banku, ruszyła Loteria promocyjna pn. „Logiczne, że się opłaca” z pulą nagród 250 000 zł

Klienci indywidualni, którzy w okresie od 2 sierpnia do 9 listopada 2021 r. podpiszą umowę na kredyt gotówkowy (w tym kredyt EKOlogiczny) lub kredyt hipoteczny na kwotę min. 5000 zł, otrzymają voucher z indywidualnym numerem. Upoważnia on do wzięcia udziału w loterii, w której codziennie można wygrać 5000 zł. Liczba voucherów jest ograniczona, więc im prędzej Klient weźnie u nas kredyt, tym większa szansa na voucher.

Zasady loterii

1. Wejdź na stronę www.logiczne.mojbank.pl i zarejestruj się w loterii od 2 sierpnia do 11 listopada 2021 r. przy użyciu unikatowego kodu aktywacyjnego z otrzymanego vouchera.

2. Graj codziennie od poniedzialku do piątku w okresie od 1 września do 9 listopada 2021 r. Wystarczy na stronie www.logiczne.mojbank.pl kliknać przycisk „Gram. To logiczne” i spróbować szczęścia. Jeden uczestnik wygrywa TYLKO RAZ. Oznacza to, że po zarejestrowaniu w loterii można grać wyłącznie do pierwszej wygranej.

Szczegółowe zasady loterii w regulaminie dostepnym poniżej.

Zachęcamy do udziału w loterii!!!

 

regulamin_loterii_logiczne_ze_sie_oplaca

Partnerzy